Co jest ciekawego w książce pt. “Malum. Część 2” Amo Jonesa?

Nie wiadomo, ilu z osób przeczytało książkę pt. “Malum. Część 1” Amo Jonesa, ale warto część 2 tej historii. Szczerze mówiąc, po przeczytaniu pierwszej części “Malum” chcielibyśmy, żeby druga część była równie skomplikowana, ale i też wspaniała. Będziemy bardzo zaskoczeni tym, co Amo Jones zaoferował w książce pt. Malum. Część 2. Elite Kings Club. Tom 5.

Jak prezentuje się ta książka?

Książka pt. “Malum. Część 2” Amo Jonesa jest bardziej dojrzałą historią i nie ma w niej tak wielu scen seksualnych jak w ostatniej scenie. W tej części możemy odnieść wrażenie, że autor skupia się na emocjach, a nie na fizyczności. Tę zmianę trzeba uznać za ogromny plus, zwłaszcza biorąc pod uwagę wydarzenia, które mają miejsce w książce. Zamieszczenie tutaj mniejszej ilości scen erotycznych nie oznacza, że bohaterowie stracili pazury. To nadal pomaga bohaterom poczuć się jak oni sami. Autor rozwiązał niektóre sprawy w pierwszej części “Malum”, ale wiele innych pozostaje nierozwiązanych.

Kim są główni bohaterowie w tej części?

Podobnie jak w części pierwszej “Malum”, głównymi bohaterami wymienionymi poniżej są Nate i Tillie; pozostali Królowie i Madison rzadko się pojawiają. Kiedy już przeczytamy pierwszą część zrozumiemy, jak rozwijała się historia głównego bohatera i jak Amo Jones podjęła decyzję o zakończeniu książki. Jest tu bezpośrednia ekspansja. Relacja Nate’a i Tillie jest przedmiotem ogromnego wspólnego zainteresowania.

Czego dotyczy fabuła tej historii?

Książka ta może być kontynuacją przeznaczenia Tillie i Nat’a. Walcząc ze swoim losem, starają się odnaleźć drogę w brutalnym świecie intryg i kłamstw, tylko po to, aby bardziej zaangażować się w niebezpieczną grę. Znany z nieoczekiwanych zwrotów akcji, Amo Jones zaprasza teraz do prawdziwego pokazu gwałtownej pasji, mrocznych tajemnic i pragnień silniejszych niż wszystkie zasady. Piąta odsłona kolekcji Elite Kings Club to emocjonalny roller coaster, z którego nie będziemy chcieli wysiadać.

Dlaczego warto zapoznać się z tą historią?

Elite Kings Club stanowi jednej z ulubionych serii wielu czytelników. Amo Jones nie tworzy prostych historii, książki spod jego pióra są:

  • trudne,
  • niegrzeczne,
  • łamią stereotypy.

W związku z tym pt. “Malum. Część 2” jest najlepszą częścią tej serii. Autor udowodnił, że potrafi napisać książkę, która nie skupia się wyłącznie na ciele, fabuła nie skupia się na seksie. Ta pozycja to publikacja, która zaskoczy, zadziwi i zaangażuje każdego czytelnika już od pierwszej strony i to z bardzo wielu względów.